1997 yılından bu yana site yönetimi hizmetleri vermekte olan Kentsel Hizmetler, markalı konut projelerinde modern yaşam mekânlarının ihtiyaç duyacağı her türlü yönetim hizmetini profesyonel bir bakış açısıyla sunmaktadır. Sinpaş Holding çatısı altında faaliyetlerine başlayan Kentsel Hizmetler 2014 yılından bu yana EYG Grup çatısı altında faaliyetlerini sürdürmektedir.

20 yıllık bilgi ve deneyimimizle yönetim ve danışmanlık hizmetlerimizi IS0 9001 kalite standartlarında belirlenmiş kriterler doğrultusunda konusunda uzmanlaşmış 97 arkadaşımız ile yürütmekteyiz.

Kentsel yöneticilerinin, Kentsel bünyesinde çalışma süreleri ortalama 12 yıldır.

Neden Kentsel?

Biz neyi daha iyi yaparız?

Kurulumu Yapılacak Yeni Siteler İçin;

Yeni kurulmakta olan siteler için benzersiz hizmetler sunuyoruz. Hem mevcut bilgi birikimimiz sayesinde o siteye özel terzi işi hizmetler geliştirebiliyor, hem de henüz kurulmuş site için öngörülebilir ve sürdürülebilir düşük maliyet şablonları çıkarıyoruz.

Buna göre:

Proje aşamasında iken yaşam ve işletme senaryolarının oluşturarak maliyetlerde yüzde 15 – 20 işletme tasarrufu sağlıyoruz

Sitede yaşam koşullarını üst seviyede tutan, sürdürülebilir “Site Yönetim Planı” hazırlıyoruz

Site kurulum ve hayata geçirilmesini 20 yılda elde edilmiş 513 Kriter ile yapıyoruz

İmalatçı firma için bir site yönetim firması değil çözüm ortağı olarak, firma ile müşteri arasında köprü vazifesini görüyoruz. Satış sonrası hizmetlere destek verip imalatçı firmanın marka değerini koruyarak yeni projelerine değer katacak veriler oluşturuyoruz

Site yönetimi dışında Residence ve Concierge hizmetleri ile sakinlerin hayatlarını kolaylaştırarak farklılık yaratıyoruz

Hukuki ve İdari prosedürleri kurulum sürecinde organize ediyor, sitenin kurulumdan itibaren yapının belli bir mali ve idari disiplin içinde hareket etmesini mümkün hale getiriyoruz

Atanmış veya geçici yönetim kurullarının karar alma süreçlerini hızlandırarak siteye değer katıyoruz

Mevcut Yönetimi Süren Siteler İçin;

Mevcut yönetimi süren sitelerle çalışmaya başladığımız andan itibaren daha çok aidat toplama, bunları etkin kullanma, dolayısıyla da aidatların düşürülmesi gibi süreçler yaratmaktayız.

Buna göre:

Aidat tahsilat oranı yüzde 95’in üzerine çıkartıyoruz

Bütçe planlaması ile aidatları yüzde 10 – 15 azaltıyoruz

Yönetmekte olduğumuz tüm sitelerin gücünü birleştirerek toplu satın alma avantajı ile giderleri azaltıyoruz

Sitelerde gelir getirici modeller geliştirerek mevcut bütçeye yük olmadan sosyal etkinlikler düzenliyor ve komşuluk ilişkilerini arttırıyoruz

Sitede oturanların memnuniyetini yüzde 90’ın üzerine çıkartıp ve bunu sürekli kontrol altında tutuyoruz

Hukuki prosedürlerin yürütülmesinde hukuk giderlerini gelire çeviriyoruz

550 kriter ile siteleri düzenli bir biçimde denetliyoruz

Site yönetimi dışında Residence ve Concierge hizmetleri ile sakinlerin hayatlarını kolaylaştırarak farklılık yaratıyoruz.

KENTSEL’DE BUGÜN

Kentsel; bugün yönetimini yaptığı 14.059’u konut, 541’i ofis olmak üzere 14.600 bölüm, 20 sitede toplam 968 personelle hizmet veren tesis yönetim sektörünün en deneyimli ve kurumsallaşmış firmasıdır.
Kentsel, konusunda uzman kadrosuyla organizasyonların hedeflerine optimum maliyetlerle ulaşabilmesi için gerekli tüm destek hizmetlerini sağlamaktadır.

Kentsel Hizmetler merkez yönetim kadrosunda görev yapan yöneticiler, tüm tesislerdeki Merkez Yönetim Kurulları ile sürekli iletişim halinde kalarak aktif bir yönetim yapısı oluştururlar.

 

Proje sayımız: 20 Adet (18 adet Konut, 1 adet Karma, 1 adet Ofis)

Toplam Tesis Alanı: 1.675.000 m2