Kentsel Yönetim gerek yaşamın başlayacağı yeni siteler için, gerekse mevcutta yönetimi devam eden siteler için hem sahip olduğu deneyimle o siteye özel hizmetler geliştirebiliyor, hem de öngörülebilir ve sürdürülebilir düşük maliyet şablonları çıkarıyor.

 

Proje aşamasındayken yaşam ve işletme senaryolarını oluşturarak maliyetlerde işletme tasarrufu sağlıyoruz.

Sitede yaşam koşullarını üst seviyede tutan, sürdürülebilir “Site Yönetim Planı” hazırlıyoruz.

Site kurulumu ve hayata geçirilmesini 20 yılda edindiğimiz tecrübe, bilgi ve sektördeki güncel gelişmeleri takip eden ekibimizin hazırladığı 513 kriter ile yapıyoruz.

İmalatçı firma için bir site yönetim firması değil çözüm ortağı olarak, firma ile müşteri arasında köprü vazifesini görüyoruz.

Satış sonrası hizmetlere destek veriyor, imalatçı firmanın marka değerini koruyarak yeni projelerine değer katacak veriler oluşturuyoruz.

Hukuki ve idari prosedürleri kurulum sürecinde organize ediyor, sitenin kurulumundan itibaren yapının belli bir mali ve idari disiplin içinde hareket etmesini mümkün hale getiriyoruz.

Atanmış veya geçici yönetim kurullarının karar alma süreçlerini hızlandırarak siteye değer katıyoruz.

Aidat en öncelikli konumuz olup, tahsilat oranının artırılması hedefi doğrultusunda çalışıyoruz.

Bütçe planlaması ile aidatlar azaltılıyor.

Toplanan aidatlar etkin kullanılıyor, bu da aidatların düşmesine neden oluyor.

Yönettiğimiz tüm sitelerin gücünü birleştirerek Kentsel Yönetim olarak, toplu satın alma avantajı ile giderleri azaltıyoruz.

Sitelerde gelir getirici modeller geliştirerek mevcut bütçeye yük olmadan sosyal etkinlikler düzenliyor, komşuluk ilişkilerini artırıyoruz.

Sitede oturanların görüşleri, yılda en az bir kez yapılan memnuniyet anketleriyle ölçüyor, anket sonuçlarını site bazında tek tek değerlendiriyor ve bu doğrultuda iyileştirme çalışmaları yapıyoruz.

Hukuki prosedürler, Kentsel Yönetim bünyesinde bulunan avukatlar ile çözülüyor.

Siteler denetim ekibimizce 366 kriter ile düzenli bir biçimde denetleniyor. (Teknik; 152 kriter, Güvenlik; 94 kriter, Peyzaj; 35 kriter, Temizlik; 85 kriter)