Günümüzde ihtiyaçlar doğrultusunda bir çok farklı fonksiyonları içinde barındıran yapıların ortaya çıkması ve bu yapılardaki fonksiyonel birimlerin içinde bulunduğu ortak yaşama alanlarının operasyonel ve mali açıdan yönetilmesi gerekliliğini beraberinde getirmiştir.

Bu yönetim şekli profesyonel olmayan kişiler tarafından yapıldığında veri aktarımı yapılamıyor, geçmiş süreçlerin bilinmiyor olmasından dolayı yaşanan sorunların kaynağı ve müdahalesi açısından zorluklar yaşanabiliyor. Birçok uzmanlık dalını içerisinde barındıran site yönetiminde özellikle kanun, yönetmelik ve mevzuatlara vakıf olmak gerekiyor, kanuni anlamda güncel değişikliklerin de takip edilmesi gerekiyor, aksi takdirde telafisi mümkün olmayacak yaptırımlarla karşılaşılabiliyor. İnsani ilişkiler nedeniyle aidat tahsilatında problemler yaşanıyor.

Sitelerin ve toplu yaşama alanlarının büyümesiyle, ortak kararların uygulanmasında problemlerle karşılaşılmasının yanı sıra, özellikle aidatların düzenli alınamamasından kaynaklanan borçların birikmesi, yönetimde “profesyonel bir el”e duyulan ihtiyacı gözler önüne seriyor.

Gerçek meslek profesyonellerinden oluşan Kentsel Yönetim, site yöneticisinden saha personeline, halkla ilişkiler personelinden muhasebeciye, iç denetçiden avukata kadar alanında uzmanlaşmış kişileri bünyesinde barındırıyor, sorunları hızlı ve ekonomik bir şekilde çözüme kavuşturuyor.

Verdiği hizmetleri tek bir bina ya da bir site için değil çok sayıda site için alan Kentsel Yönetim, satın alma gücüyle maliyetleri düşürüyor, kat maliklerine en iyi hizmeti en düşük bütçeyle veriyor.

Kentsel Yönetim, proaktif yaklaşımla sorunlar çıkmadan önlemler alıyor, hak ve yükümlülükleri açık olarak belirliyor. Bu sayede kurumsallaşmış bir site yönetimi hayata geçiriliyor. Profesyonel site yönetimi site sakinlerine büyük kolaylıklar sağlarken, site çalışanları açısından da avantajlar yaratıyor. Çalışanlar huzurlu bir ortamda, kurumsal bir yapıda çalışmanın ayrıcalıklarını yaşıyor.

Profesyonel site yönetimi ile çalışmak, sitenizin, ofisinizin, projenizin değerini artırıyor, aynı konumda bulunan komşu projelerden farklılaşmasını sağlıyor.

 

Hemen Başvur >>