Referanslarımız

ADIM İSTANBUL

Türkiye’nin en büyük parklarından biri olan Başakşehir Şehir Parkı’na uzanan caddesi, alışveriş merkezi, sosyal alanları ve capcanlı meydanıyla Adım İstanbul Başakşehir’in kalbinde konforlu ve ferah bir yaşama kapılarını açıyor.

SİNPAŞ KELEBEKİA PREMİUM

Sinpaş Kelebekia Premium %85’i renkli peyzaj alanlarından oluşan toplam 13.500m² arazi üzerine kurulmuş olup, 1+1 ile 3+1 arası değişen sadece 106 seçkin konutu ile Sancaktepe Bölgesi'nin en keyifli ve butik sitelerinden biridir.

RUMELİ KONAKLARI

Sinpaş‘ın Sarıyer’de hayata geçirdiği Rumeli Konakları Villa projesi, 100 dönüm arazi üzerinde 108 adet bağımsız bölüm ikiz ve müstakil villa ünitelerinden oluşuyor. 291 – 369 aralığında değişen metrekare aralığında seçenekleri bulunan Rumeli Konakları, Sinpaş’ın Zekeriyaköy’de Marenegro ve Boğaziçi Malikanelerinden sonraki bir diğer projesi olma özelliğinde.

SİNPAŞ AQUA CITY 1. ETAP

Sinpaş‘ın Aqua City 1. Etap projesi 21 adet çok katlı blok, 26 adet villa ve değişik metrekare seçenekleriyle toplam 480 Daire, Özel Site girişi, Alışveriş merkezi, Aqua Club, Göletler, Parklar, Amfi Tiyatro, Çocuk Parkı, Tenis Kortları, Basketbol- Voleybol Sahası, Masa Tenisi alanı, Kameriyalar, Kapalı otoparklar, Açık ve Misafir Otoparkları ile birçok mimari ihtiyaca cevap verecek şekilde tasarlandı.

DKY ON KAĞITHANE

DKY ON Kağıthane projesi, yalnızca bir konut projesi olmaktan çok bir yaşam platformu olarak tasarlanmıştır. Toplamda 205 adet konut ve ofis biriminin yer aldığı projede sosyal alanlara ve peyzaja %60, ofis ve ticari hacimlere ise %29 oranında alan ayrılmıştır.

PREMIER KAMPÜS OFİS

Premier Kampüs Ofis; park hissi veren geniş yeşil alanları, gurme restorandan kafelere, banka şubelerinden sosyal aktivite mekânlarına kadar pek çok şeyi bir arada bulabileceğiniz meydanı, Break Room, spor salonu, cep sineması, arşiv odası, toplantı ve konferans salonu gibi olanaklarıyla hem sizin hem de çalışanlarınızın tüm beklentilerini fazlasıyla karşılayacak nitelikte….

ISTWEST

Fer Yapı - Boyner Holding ortaklığıyla hayata geçirilen İstWest, sahip olduğu konut, rezidans ve ticaret merkeziyle İstanbul'un en değerli karma gayrimenkul projlerinden biri.Teknolojinin son imkanlarından yararlanılarak, birinci sınıf malzemelerle inşa edilen IstWest, 571 adet rezidans, 428 adet konut ve İstWest Alışveriş Meydanın'da bulunan 95 adet ticari mağazadan oluşuyor.

GÖZTEPE LOFT 

Göztepe Loft, Loft İnşaat tarafından İstanbul Göztepe merkezinde inşa edilen göz alıcı bir iş merkezidir.

PARİMA 

Türkiye'nin ofis geliştirme uzmanı FERYAPI imzası taşıyan, "E5 üzeri Merter'de" diyerek yerini kolayca tarif edebileceğiniz Parima; konumu, sahip olduğu özellikler ve sunduğu benzersiz olanaklarla İstanbul'un en özel ofis projelerinden biri.

ACAR KONAKLARI 

Acar Konakları, Büyükçekmece Gölü manzaralı 31.500 metrekare alan üzerinde 15 adet modern villa ve sosyal rekreasyon alanlarından oluşmaktadır. Estetik bir mimari tasarımla tasarlanan villalar, özel iç dekoru ve cömert iç mekanlarıyla kaliteli bir yaşam alanı sunuyor.

UPHILL COURT

Özgün mimarisi ve zengin sosyal donatıları ile, şehrin ortasında, şehirden uzak bir yaşamın adresi olan Uphill Court sitesi; ana arterlere yakınlığı sebebiyle İstanbul’un her noktasına kolay ulaşılabileceğiniz bir lokasyonda ve çağdaş kent yaşamının merkezinde yer almakla birlikte, tesis edilen modern ve gelişmiş teknik alt yapısı, konforlu işletme anlayışı ile sakinlerine keyifli ve huzurlu bir yaşam sunmaktadır.